Smochowice Strzeszyn Wola

Smochowice nadal bez wody

Awaria wody na Klasztornej  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

Awaria wody na Klasztornej Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr RychterDzisiaj rano doszło do awarii wodociągu na ulicy Biskupińskiej. Natychmiast przystąpiono do jej usuwania i początkowo przewidywano, że woda w kranach popłynie dzisiaj popołudniu. Niestety pojawiły się problemy.

Usuwanie awarii wodociągowej w ul. Biskupińskiej potrwa do jutra – informuje Dorota Wiśniewska z Aquanetu – nasze ekipy napotkały na dodatkowe utrudnienia techniczne.

Równocześnie wymieniane są dwie pęknięte rury wodociągowe. Wykop wymaga niestety dodatkowego zagęszczenia i utwardzenia. Woda w kranach na Smochowicach pojawi się prawdopodobnie w sobotę w godzinach popołudniowych. Mieszkańcy mogą zaopatrywać się w wodę z 3 beczkowozów, które będą na miejscu cały czas, aż do usunięcia awarii na ulicy Biskupińskiej.

1 komentarz

kliknij by dodać komentarz


  • Kiedys nastapila awaria wody w Dolnej Paplazii, wiec podano dokladny adres gdzie stoja beczkowozy z woda, a w Gornej Paplazii,ze wzgledu na oplate wody z dostawa do domu, dostarczano baniaki WODY do domow. Co na to starcy i inwalidzi? Znowusz sie skonczy na paciorkach do JP2?