BizNews

Smart Design doceniony

Smart Design Expo dla Grupy PKP  Foto:

Stoiska targowe w całości zaprojektowane i zrealizowane przez firmę Smart Design Expo z Wysogotowa zostały docenione na arenie międzynarodowej i zaprezentowane w corocznej publikacji Trade Fair Design Annual, obok innych, najbardziej kreatywnych projektów instalacji targowych z całego świata.

To dla nas niezwykłe wyróżnienie, z którego jesteśmy dumni, ponieważ znaleźliśmy się tam jako pierwsza firma z Polski odpowiadająca za całość realizacji czyli zarówno za projekt, jak i wykonanie – mówi Łukasz Jerzmanowski, współwłaściciel Smart Design Expo.

Każdego roku dokonując selekcji poszczególnych realizacji twórcy publikacji proponują nowy temat przewodni. Tegoroczne zestawienie rzuca światło na kwestię bezpośredniej komunikacji.

W najnowszym wydaniu Trade Fair Design Annualpod kategorią Architektura i Materiały zaprezentowano realizację Smart Design Expo dla firmy Anwis. Druga realizacja zaprojektowana przez Smart Design Expo w postaci nowoczesnego dworca kolejowego była miejscem prezentacji Grupy PKP na targach TRAKO w Gdańsku.

Mająca swoją siedzibę w Wysogotowie firma Smart Design Expo działa już od 12 lat. W swoim dorobku ma blisko 2.000 projektów realizowanych głównie na zlecenia klientów zagranicznych.

Użyte w artykule zdjęcia: mode:lina,

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz