Dopiewo

Sale gimnastyczne otwarte dla chętnych

Piłka ręczna: WKS Grunwald Poznań - AKS Politechnika Wrocławska  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

W zdrowym ciele zdrowy duch! Mieszkańcy Dopiewa będą mogli zadbać o swoją kondycję również podczas długich, zimowych wieczorów. Choć nie tylko. Gmina będzie wynajmowała chętnym szkolne sale gimnastyczne.

Będzie można z nich korzystać w soboty, a jeśli ktoś chciałby skorzystać z tej oferty może się zgłaszać już od poniedziałku 2 listopada. Do dyspozycji będą sale gimnastyczne w Szkole Podstawowej przy ul. Malinowej w Dąbrówce i Szkole Podstawowej w Skórzewie przy ul. Poznańskiej 70. W tej pierwszej jest jedna duża sala, a w Skórzewie są dwie sale: mniejsza i większa.

Sobotnie otwarcie sal dla mieszkańców dotyczy godzin od 10.00 do 18.00, ale po uprzednim załatwieniu formalności z administracją szkoły – wyjaśniają pracownicy UMiG – oferta przeznaczona jest dla grup mieszkańców Gminy Dopiewo niezrzeszonych w klubach i stowarzyszeniach sportowych oraz pracowników firm z terenu Gminy Dopiewo.

By móc na przykład pograć w piłkę lub ćwiczyć jogę trzeba podpisać odpowiednią umowę. Za godzinę wynajęcia dużej sali trzeba będzie zapłacić 100,00 złotych, a za mniejszą 80,00 złotych.

Szkoła Podstawowa w Dąbrówce przy ulicy Malinowej. Osoba odpowiedzialna: Mariola Jaworska, tel. (centrala) 61 646 08 91. Prosimy o wcześniejszy kontakt, celem załatwienia niezbędnych formalności – od poniedziałku do piątku w godz. od 8:00 do 14:00.

Szkoła Podstawowa w Skórzewie przy ul. Poznańskiej 70. Osoba odpowiedzialna: Anna Stachowska, tel. kontaktowy: 601 316 752. Prosimy o wcześniejszy kontakt, celem załatwienia niezbędnych formalności – od poniedziałku do czwartku w godz. od 7:00 do 15:00 i w piątek od 7:00 do 10:00.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz