K U L T U R A

Ruszył nabór zdjęć do 7. edycji Festiwalu Jednego Zdjęcia

Atelier Stowarzyszenia Łazęga Poznańska  Foto: FB / /lazegapoznanska

Po raz siódmy Atelier Stowarzyszenia Łazęga Poznańska zaprasza wszystkich do wzięcia udziału w Festiwalu jednego Zdjęcia. Jest to wystawa / konkurs do którego każdy bez względu na wiek, wykształcenie, narodowość, miejsce zamieszkania, może zgłosić tylko jedno zdjęcie. Na zwycięzców czekają nagrody, a dla każdego uczestnika specjalny dyplom i gratulacje.

Do 15 grudnia należy zgłosić mailowo swoją chęć udziału, a do 16 grudnia (codziennie od 16:00 do godziny 20:00) przynieść do galerii Atelier Stowarzyszenia Łazęga Poznańska tę Jedną Fotografię, wybraną z przepastnych zakamarków szuflad, kart i dysków pamięci – Jedno najlepsze, najważniejsze Zdjęcie ze swoich zbiorów.

Zalecany format zdjęcia to ok. 15×21, Ważne by dłuższy wymiar zdjęcia nie przekroczył 21 cm. Najlepiej na papierze matowym lub półmatowym, ale dopuszczone będą też błyszczące.

Festiwal Jednego Zdjęcia rozpocznie się wystawą wszystkich dostarczonych fotografii dnia 19 grudnia o godzinie 18:00 i od tego momentu rozpocznie się głosowanie, które potrwa do 15 stycznia 2023. Każda osoba będzie mogła jednokrotnie zagłosować na 5. wybranych przez siebie zdjęć różnych autorów.

Zdjęcia będą ponumerowane, a zwiedzający wystawę będą mogli wybrać każdy swoje ulubione/ najlepsze w ich opinii zdjęcie i zagłosować na nie wrzucając kartkę z ich numerami do urny. W wyniku głosowania publiczności, zostaną przyznane wyróżnienia i nagrody.

Festiwal jednego zdjęcia 7. edycja

Atelier WIMAR Stowarzyszenie Łazęga Poznańska
Święty Marcin 75

Użyte w artykule zdjęcia: FB / /lazegapoznanska

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz