K U L T U R A

Ruszył nabór prac do Festiwalu jednego Zdjęcia

Atelier Stowarzyszenia Łazęga Poznańska  Foto: FB / /lazegapoznanska

Po raz ósmy Atelier Stowarzyszenia Łazęga Poznańska zaprasza wszystkich do wzięcia udziału w Festiwalu jednego Zdjęcia. Jest to wystawa / konkurs do którego każdy bez względu na wiek, wykształcenie, narodowość, miejsce zamieszkania, może zgłosić tylko jedno zdjęcie. Na zwycięzców czekają nagrody, a dla każdego uczestnika specjalny dyplom i gratulacje.

Do 14 grudnia do godziny 16:00 należy przynieść do galerii Atelier Stowarzyszenia Łazęga Poznańska tę Jedną Fotografię, wybraną z przepastnych zakamarków szuflad, kart i dysków pamięci – Jedno najlepsze, najważniejsze Zdjęcie ze swoich zbiorów.

Zalecany format zdjęcia to ok. 15×21, Ważne by dłuższy wymiar zdjęcia nie przekroczył 23 cm. Najlepiej na papierze matowym lub półmatowym, ale dopuszczone będą też błyszczące.

Zdjęcia będą ponumerowane, a zwiedzający wystawę będą mogli wybrać każdy swoje ulubione/ najlepsze w ich opinii zdjęcie i zagłosować na nie wrzucając kartkę z ich numerami do urny. W wyniku głosowania publiczności, zostaną przyznane wyróżnienia i nagrody.

Festiwal jednego zdjęcia 8. edycja

Atelier WIMAR Stowarzyszenie Łazęga Poznańska
Święty Marcin 75

Użyte w artykule zdjęcia: FB / /lazegapoznanska

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz