K U L T U R A

Rusza jesienna trasa Dawida Podsiadło

Męskie Granie 2018 na poznańskiej Cytadeli - Dawid Podsiadło  Foto: LepszyPOZNAN.pl / Paweł Rychter
Męskie Granie 2018 na poznańskiej Cytadeli - Dawid Podsiadło - Poznań 14.07.2018 r.

Jesienią rusza najnowsza trasa koncertowa Dawida Podsiadło, którą artysta dedykuje nadchodzącemu albumowi. Koncert odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich od środy 30 listopada do piątku 2 grudnia.

Dawid Podsiadło to jeden z najpopularniejszych piosenkarzy młodego pokolenia. Na jego koncerty przychodzą tłumy, a piosenki przynoszą miliony wyświetleń.

Urodzony w Dąbrowie Górnicze artystaj, uczęszczał do szkoły muzycznej i założył swój zespół rockowy Curly Heads. W 2013 wydał swój debiutancki album „Comfort and Happiness” który dotarł do 1. miejsca listy przebojów. W czerwcu tego roku Fani Dawida Podsiadły doczekali się nowego singla. Piosenka “Post” rozprawia się z polską hipokryzją.

Nie jestem nawet strażnikiem Teksasu więc tym bardziej średni ze mnie strażnik moralności. Natomiast wiem, że przez całe życie jedna cecha mnie nadzwyczajnie wkurza zarówno u mnie jak i u innych. To hipokryzja. Z tą, którą mam w sobie, walczę na co dzień. I, jak to zwykle w walce bywa, raz wygrywam, raz przegrywam. Natomiast o tej, do której nie dosięgam – piszę piosenki. Często wydaje się nam, że nasz punkt widzenia to jedyny słuszny punkt. Tworząc Post chciałem przypomnieć starą jak świat maksymę, że jeśli chcemy zmieniać świat na lepsze, to warto najpierw popracować nad sobą – napisał na swojej stronie Dawid Podsiadło.

Trasa “Post Produkcja Tour” odbędzie się w ośmiu  miastach. Podczas koncertów widzowie usłyszą  najnowszą, czwartą płytę studyjną artysty, która niebawem będzie miała swoją  premierę. Nie zabraknie również doskonale znanych publiczności piosenek.

Dawid Podsiadło – POSTProdukcja Tour

MTP
środa, 30 listopada, czwartek, 1 grudnia, piątek, 2 grudnia, godzina 20:00

Bilety w cenie od 79 zł

Użyte w artykule zdjęcia: LepszyPOZNAN.pl / Paweł Rychter

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz