“Tańczymy w dobrym towarzystwie”, to pokaz baletowy uczniów Szkoły Baletowej im. Olgi Sławskiej-Lipczyńskiej. Wychowankowie podczas piątkowego wydarzenia zaprezentowali wybrane fragmenty najciekawszych realizacji baletowych ostatniego czasu.
Były to między innymi sceny z jubileuszu 70 lecia szkoły, projektów konkursowych i projektu polsko-japońskiego Fundacji Wiesław Dudka pt. Młody Duch Tańca.
Na ostatnie wydarzenie w tym sezonie, licznie przybyła publiczność nagrodziła tancerzy, realizatorów oraz organizatorów gromkimi brawami.
Ten piękny czas zapewne wielu będzie wspominać. Zapraszamy do fotorelacji.


![Koziolki Aquanet 2026+06 [Aquanet] (2) Foto: Aquanet / materiały prasowe Koziolki Aquanet 2026+06 [Aquanet] (2) Foto: Aquanet / materiały prasowe](https://www.lepszypoznan.pl/wp-content/uploads/2026/06/6o73tk-313x168.jpg)



































































Dodaj komentarz