Jak informują czytelnicy, po dzisiejszych opadach śniegu drogi są w niezłym stanie. Na obrazku widać fragment ul. Garbary przy Królowej Jadwigi. Problemy mogą występować na wiaduktach, gdzie droga jest bardzo śliska i posypywanie solą niewiele zmienia.
Kierowców prosimy o ostrożną jazdę.
Dziękujemy za maile nadesłane na adres news@lepszyPOZNAN.pl – prosimy o więcej 🙂



![Koziolki Aquanet 2026+06 [Aquanet] (2) Foto: Aquanet / materiały prasowe Koziolki Aquanet 2026+06 [Aquanet] (2) Foto: Aquanet / materiały prasowe](https://www.lepszypoznan.pl/wp-content/uploads/2026/06/6o73tk-313x168.jpg)












Dodaj komentarz