K U L T U R A

Pyrlandia 2011

Poznańskie Otwarcie Stadionu - Acid Drinkers 8.10.2010 r.   Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

Poznańskie Otwarcie Stadionu - Acid Drinkers 8.10.2010 r.  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr RychterWielkopolska pyrami stoi, zatem nic dziwnego, że na cześć tej pięknej bulwy organizowana jest w stolicy Pyrlandii impreza na której wszystko kręci się wokół pyr. Kolejny festyn pełen niespodzianek, zabaw, konkursów i muzyki odbędzie się na Łęgach Dębińskich w niedzielę.

Pyry obędzie można oczywiście jeść. Zostaną z nich zrobione plyndze, szare kluchy, czy frytki. Będą także oczywiście pyry z gzikiem. By po takiej uczcie kałundek nam zbyt nie ciążył można wystartować po rozgrzewce  w zawodach sportowych, pokonać labirynt, wdrapać się na stromą górę, zbadać tętno i poziom cukru we krwi. Panie będą mogły skorzystać z obecności kosmetyczek, a wszystkich zapraszamy już teraz do zwiedzania plenerowej galerii Liceum Plastycznego. Będzie można też samemu coś zmajstrować.

Festyn na Łęgach to także spora dawka muzyki! Gwiazdami wieczoru będą zespoły Luxtorpeda, Muchy i Acid Drinkers. Wystąpią także zespoły, które zostały laureatami konkursów. Zadowoleni będą zatem wszyscy miłośnicy dobrej zabawy przy dobrej muzyce.

Niedziela ma być ciepła. Od około godziny 14:00 do 17:00 będzie od 22 do 24 stopni. Wieczorem temperatura nie powinna spaść poniżej 20 stopni. Będzie też pogodnie i bezdeszczowo! Warto jednak zabrać ze sobą bluzę, jeśli planujemy bawić się do końca, bo wieczorem temperatura odczuwalna będzie niższa niż wynikałoby to z odczytu termometrów.

Program muzyczny:

15:00 – INEA GRA – Mikirurka

16:00 – LUXTORPEDA

17:30 – Drunk “n’ Rolled

18:30 – MUCHY

20:00 – Dziwy

20:30 – ACID DRINKERS

22:00 – zakończenie imprezy

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz