Aglomeracja

Psy latają na Cytadeli

Latajace Psy  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

Sportowych emocji dostarczą konkurencje, w których pary człowiek – pies zaprezentują wielość i wszechstronność swoich talentów. Jeszcze dziś w parku na Cytadeli będzie można podziwiać te widowiskowe zawody

Konkurencje, w jakich mierzyć się będą zawodnicy, to:
Far Out – rzuty dystansowe, liczą się jak najdalsze rzuty dyskiem schwytanym przez psa.
ThrowNG – aportowanie przez psa frisbee rzuconego do odpowiednich stref punktowych.
Frizgility – konkurencja mieszana frisbee i agility.
Freestyle – pokazy dogfrisbee w stylu wolnym z podkładem muzycznym.
Dog Diving – konkurs w skoku do wody w dal dla psów.

Dodatkowo będą pokazy zaganiania owiec z udziałem psów oraz prezentacja emocjonujących wyścigów psich sztafet – flyball.

Razem z zawodami trwa piknik dla właścicieli oraz wszystkich miłośników psów to wydarzenie organizowane w ramach programu miejskiego “Kejter też poznaniak”.

Jak zawsze w trakcie Kejtrówki, będziemy promować “czysty Poznań”. Będziemy rozdawać woreczki na psie nieczystości, zachęcając do dbania o czyste ulice – zapowiada Karolina Kubiś z Urzędu Miasta Poznania – Dużo atrakcji zapewniamy też dla najmłodszych, będzie m.in. ścianka wspinaczkowa. Właścicieli psów zapraszam do udziału w konkursie NAJ- KEJTER. Będziemy wybierać najdłuższego oraz najkrótszego psa widzianego na Kejtrówce, czworonoga najwyższego i najniższego, a także psa z najdłuższymi oraz najkrótszymi uszami.

Jeszcze dziś możecie zobaczyć psy w akcji an Cytadeli od 9:00 do 18:00

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz