GłosBiznesu

Poznańska firma wyróżniona w prestiżowym rankingu

IT komputer  Foto: John Schnobrich

Diamenty Miesięcznika „Forbes” to doroczny ranking przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach najskuteczniej zwiększyły swoją wartość. Wśród prestiżowego grona laureatów znalazła się poznańska iCEA Group, która od 16 lat wyznacza standardy w pozyskiwaniu i konwertowaniu ruchu w obszarze online.

Wyniki rankingu „Diamenty Forbesa 2022″ opracowuje redakcja magazynu na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firm. Wśród kluczowych kryteriów znalazły się między innymi wyniki finansowe, wartość majątku, historia płatnicza oraz brak negatywnych zdarzeń prawnych. Do sporządzenia wyceny posłużyły natomiast dane uwzględniające m.in.: poziom sprzedaży, zysk netto, wartość majątku trwałego, należności oraz nakłady na inwestycje. iCEA Group jako Laureat Diamentów Forbesa, znalazła się wśród firm o największym wzroście wartości przedsiębiorstwa.

Tytuł Diament Forbesa 2023 jest potwierdzeniem pozycji w gronie najlepszych firm na polskim rynku i ogromnym wyróżnieniem dla Laureatów.

Poznańska firma od ponad 16 lat działa w sektorze małych i średnich firm e-commerce na całym świecie i pomaga im rozwijać biznesy w przestrzeni online. Przez ten czas wiele się zmieniło także w Internecie. Konkurencja w branży e-commerce jest ogromna.

iCEA Group działa w sektorze marketingu internetowego realizując standardy w branży SEO/SEM. Dysponuje największym działem technicznym w Polsce, liczącym ponad 300 pracowników. Firma rozwija się także poza granicami Polski, gdzie realizuje projekty w USA i Azji. Pracuje dla takich klientów jak: Romet, Viessmann, PZU, Orange, Bielenda, Sneaker Peeker, nokaut.pl, epaka.pl, 123 Łazienka, Lou, Gerda, merlin.pl i wielu innych.

Użyte w artykule zdjęcia: John Schnobrich

Tagi:

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz