Aglomeracja BizNews

PoznanServiceJam, czyli projektowe jam session

PoznanServiceJam  Foto: PoznanServiceJam

PoznanServiceJam Foto: PoznanServiceJamPoznanServiceJam to poznańska odsłona Global Service Jam, a więc wydarzenia odbywającego się równolegle w wielu miejscach świata. Idea, która przyświeca twórcom tej inicjatywy, to zebranie kreatywnych ludzi ze wszystkich kontynentów, którzy wezmą udział w procesie projektowania innowacyjnych usług, przedmiotów i rozwiązań w ciągu 48 godzin. Poznańskie spotkanie odbędzie się w najbliższy weekend.

Celem inicjatywy PoznanServiceJam jest rozwój konkretnych pomysłów i projektów, które mogą zmienić otaczającą nas rzeczywistość, przez wspólną pracę uczestnicy wykreują wspólne doświadczenia i wrażenia, które wpłyną na rozwój danej usługi czy produktu – wyjaśniają organizatorzy. Projekty to jednak tylko część inicjatywy.

Ważne, aby w trakcie wspólnej pracy dzielić się dotychczasowym doświadczenie i wiedzą odnośnie danej dziedziny. Chcemy pokazać, że warto szukać nowych rozwiązań, a także poznawać nowoczesne metody i narzędzia – dodają gospodarze poznańskiego spotkania.

Spotkania z cyklu PoznanServiceJam są otwarte na każdy pomysł. To, nad czym będą pracować uczestnicy, zależy od nich samych. Każdy może przedstawić projekt, który jego zdaniem jest interesujący. Przebieg zajęć i ich motyw zależą jedynie od samych uczestników – każdy może stać się pomysłodawcą i twórca działań.

W spotkaniu może wziąć udział każdy – od programistów, muzyków, projektantów, przez nauczycieli i headhunterów, po studentów i gospodynie domowe. PoznanServiceJam to idealne miejsce dla wszystkich, którzy są kreatywni, mają otwarty umysł i interesują się tworzeniem nowych rozwiązań. Dodatkowo, po trwającym 48 godzin wydarzeniu zaplanowana jest impreza muzyczna Silent Disco ServiceJam.

Tegoroczna edycja PoznanServiceJam odbędzie się w pracowni Diagram Produkcja przy ul. Jackowskiego 22 i potrwa od piątku 24 do niedzieli 26 lutego.

Więcej informacji znajdziecie tutaj. szukajcie ich również na facebooku.

PoznanServiceJam Foto: PoznanServiceJam

Wydarzenie PoznanServiceJam pod patronatem: Commercial Communications oraz PR for BUSINESS

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz