POZNAŃ NA WARSZAWSKIM FESTIWALU

prezentacja Gdańska

prezentacja GdańskaDzisiaj Poznań zdobywa Warszawę. Delegacja naszego miasta pojechała do stolicy by brać udział w IV edycji Festiwalu Promocji Miast i Regionów.

Podczas festiwalu Ryszard Grobelny  mówić będzie o blogowej komunikacji z mieszkańcami “Lubię konkretne rozmowy”. Weźmie też udział w Panelu Prezydentów i Marszałków, z udziałem polskich i zagranicznych ekspertów.

Dzisiaj również Łukasz Goździor, Dyrektor Biura Promocji Miasta, zaprezentuje
System Koordynacji Promocji. Prezentacja „W tym cały ambaras, żeby wielu chciało naraz” poświęcona będzie systemowi dzięki któremu możliwe jest ujednolicenie wszelkich działań o potencjale promocyjnym, nie tylko koordynowanych przez BPM.

Natomiast jutro, podczas uroczystej gali finałowej konkursu o Złote Formaty dowiemy się, czy Poznań zdobędzie którąś z nagród. Nasze miasto  uzyskało nominacje w czterech z pięciu kategorii: nagroda główna Grand Prix Złote Formaty – Strategia Promocji Marki Poznań, w kategorii outdoor – kampania “Wielkie Marki”, w kategorii event “Poznań za pół ceny”, w kategorii online – kampania Akademicki Poznań II www.poznanprzyciaganajlepszych.

Trzymamy kciuki, choć nieco mocniej za kategorie “event” i “online” 🙂

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz