W scenerii Młodzieżowego Domu Kultury odbył się w sobotę piknik charytatywny – Pożegnanie Lata. Podczas festynu prowadzona była zbiórka pieniędzy, której celem było zgromadzenie środków na śródroczne działanie Klubu Rodzinnego „Iniemamocni”.
Klub ten prowadzony jest przez Oddział Wielkopolskiego Stowarzyszenia Zastępczego Rodzicielstwa, a pieniądze zbierano na szkolenia dla rodziców oraz zajęcia dodatkowe dla dzieci i młodzieży.


![Koziolki Aquanet 2026+06 [Aquanet] (2) Foto: Aquanet / materiały prasowe Koziolki Aquanet 2026+06 [Aquanet] (2) Foto: Aquanet / materiały prasowe](https://www.lepszypoznan.pl/wp-content/uploads/2026/06/6o73tk-313x168.jpg)




























Dodaj komentarz