Jeżyce

Poważne utrudnienia na Niestachowskiej

Przebudowa skrzyżowania na Niestachowskiej  Foto: ZDM Poznań

Przebudowa skrzyżowania na Niestachowskiej Foto: ZDM PoznańKierowcy jadący ulicą Niestachowską muszą się liczyć w najbliższych dniach z poważnymi utrudnieniami. Powodem są prace związane z budową dodatkowego pasa do skrętu z ulicy Niestachowskiej w ulicę św. Wawrzyńca.

Od dzisiaj (22.07) do czwartku (25.06) kładziony będzie asfalt, dlatego skrajny, prawy pas ruchu istniejącego skrętu na całej długości przebudowywanego odcinka będzie zamknięty dla samochodów jadących od strony Piątkowa.

Samochody jadące na wprost ulicą Niestachowską jechać będą mogły tak jak do tej pory dwoma pasami ruchu, a chcąc skręcić w prawo w kierunku ulicy św. Wawrzyńca trzeba będzie korzystać ze środkowego pasa ruchu.

Gdy zakończy się kładzenie nowej nawierzchni ekipy drogowców przystąpią do kolejnego etapu prac. Od piątku, 26 lipca do poniedziałku, 29 lipca w rejonie skrzyżowania zostaną zamknięte dwa pasy jezdni ulicy Niestachowskiej prowadzące w kierunku ulicy Dąbrowskiej – informuje Dorota Wesołowska z ZDM.

Samochody w tych dniach jadąc na wprost będą miały do swojej dyspozycji dwa pasy, a więc dotychczasowego oraz nowo wybudowanego pasa skrętu w prawo, w ulicę św. Wawrzyńca. Skręt w prawo, w kierunku ulicy św. Wawrzyńca odbywać się będzie już ze skrajnego, nowo wybudowanego pasa ruchu.

Skrzyżowanie ulic NIestachowskiej i Św. Wawrzyńca Foto: Google

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz