Stęszew

Potrącił rowerzystę i uciekł

Policja / radiowóz  Foto: © lepszyPOZNAN.pl / Karolina Kiraga

Policjanci z Poznania wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło 11 maja na ulicy Poznańskiej w Stęszewie. Kierujący samochodem osobowym, skręcając najprawdopodobniej w lewo, zderzył się z jadącym po chodniku małoletnim rowerzystą. Świadków tego wypadku prosimy o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło 11 maja około godziny 12:45. W Stęszewie na ulicy Poznańskiej 16c. Kierujący ciemnym samochodem osobowym, wykonując najprawdopodobniej manewr skrętu w lewo, zderzył się z jadącym po chodniku małoletnim rowerzystą. W wyniku tego wypadku rowerzysta przewrócił się i doznał obrażeń ciała. Kierujący samochodem osobowym odjechał z miejsca zdarzenia.

Świadków wypadku prosimy o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu. Można się zgłaszać na ulicy Szylinga 2, pokój nr 33 lub telefonicznie pod numerem 61-8414429 w godzinach od 7:00 do 15:00 lub pod numerami czynnymi całą dobę: 61-8415613 lub 997.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz