BizNews

Poszukiwani Liderzy Przedsiębiorczości!

Poznański Lider Przedsiębiorczości - gala XII edycji  Foto: UM Poznania

Kolejny już raz organizowany jest konkurs o tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości. Podczas dwunastu dotychczasowych edycji przyznano 81 takich tytułów, 88 wyróżnienia a także 10 certyfikatów Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości Akademickiej.

Głównym celem Konkursu jest pomaganie wyróżniającym się przedsiębiorstwom, zaliczanym do sektora MSP oraz startup, w budowaniu trwałej pozycji na rynku, poprzez stwarzanie możliwości prezentowania ich oferty szerokiemu gronu partnerów i potencjalnych klientów oraz promocja i upowszechnianie przykładów udanych wdrożeń innowacyjnych produktów, usług lub technologii opracowanych w wielkopolskich ośrodkach naukowych – wyjaśniają pomysłodawcy.

Poznańskim Liderem Przedsiębiorczości może zostać każdy średni, mały lub mikroprzedsiębiorca oraz Startup działający na terenie Poznania lub Powiatu Poznańskiego. Warunkiem jest oczywiście odnoszenie sukcesów biznesowych, stawianie na innowacje i nowoczesne metody organizacji pracy. Premiowane będą również te firmy, które są przyjazne ludziom i środowisku.

Laureaci Konkursu otrzymują oficjalne statuetki oraz dyplomy, prawo do posługiwania się w korespondencji i w promocji tytułem Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości przez 3 lata od dnia przyznania tego tytułu. Na laureatów czekają także inne nagrody ufundowane przez sponsorów.

Poznański Lider Przedsiębiorczości

Wnioski od firm, które chcą przystąpić do konkursu przyjmowane będą do końca lutego. Uroczysta Gala Finałowa XIII edycji Konkursu wraz z wręczeniem nagród odbędzie się natomiast 20 kwietnia.

Więcej informacji można uzyskać w Wydziale Działalności Gospodarczej i Rolnictwa Urzędu Miasta Poznania dzwoniąc pod numer telefonu 61 878 47 77 lub wysyłając mail na adres lidermsp@um.poznan.pl

Poznański Lider Przedsiębiorczości - gala XII edycji

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz