POZnań Sport

Wodne atrakcje w pływalni na Batorego

Pływalnia Atlantis  Foto: Adam Cereszko / materiały prasowe POSiR

Po przerwie działalność wznawia pływalnia miejska Atlantis na os. Stefana Batorego. Obiekt przygotował wakacyjną ofertę dla mieszkańców. Atrakcji nie zabraknie również na innej pływalni zarządzanej przez POSiR na Chwiałce.

Dla osób korzystających z Pływalni Miejskiej Atlantis w lipcu i sierpniu POSiR przygotowały kilka promocji. W weekendy do godziny 13.00 osoby dorosłe mogą korzystać z basenu w cenie biletu ulgowego (15 zł za 1 h). Dla dzieci i młodzieży do 18 roku życia oraz poznaniaków w wieku 60+ wprowadzono dodatkowo promocyjny bilet trzygodzinny w cenie 25 złotych, obowiązuje on codziennie. W okresie wakacyjnym opłaca się również korzystać z sauny. 75-minutowy bilet basen+sauna będzie kosztował tyle samo ile zwykły bilet wstępu na pływalnię.

Na dzieci, dorosłych i seniorów czekają ponadto zajęcia w wodzie. Do końca wakacji na Pływalni Miejskiej Atlantis będzie funkcjonowała Letnia Szkoła Pływania. Intensywne pięciodniowe kursy będą miały miejsce od poniedziałku do piątku. Mogą z nich korzystać dzieci oraz dorośli. Na zajęcia w ramach Letniej Szkoły Pływania obowiązują zapisy pod adresem e-mail: atlantis@posir.poznan.pl oraz telefonicznie (tel. 61 827 60 72) lub na miejscu w kasie pływalni.

Dobrą zabawę dla dzieci gwarantują także zajęcia z animatorami. Od poniedziałku do piątku w godz. 13.00-14.00 na małym basenie oraz 14.00-15.00 na basenie 25-metrowym przygotowujemy zabawy w wodzie. Wykorzystujemy zabawki, piłki, bramki i kosze do gry. Na tę formę zajęć nie ma zapisów. Wystarczy zakupić na nie specjalny bilet w kasie w cenie 25 zł.

Atrakcje na Chwiałce

W najbliższą niedzielę (17 lipca) pływalnia letnia Chwiałka przy ul. Spychalskiego 34 we współpracy z Cuba Libre oraz Organic Fitness Dębiec zorganizuje Pool Party. Od godziny 16.00 DJ Jose oraz MC Jason z Cuba Libre rozkręcą imprezę. Z głośników polecą letnie hity oraz klasyczne gorące rytmy! Dodatkowo instruktor Olga Horla z Organic Fitness poprowadzi trzy 30-minutowe bloki animacji. Wszystko to w ramach zwykłego biletu na pływalnię letnią.

Niedzielne Pool Party to jedna z całego cyklu imprez, które Chwiałka przygotowała na letni sezon.

Pływalnia Chwiałka - widok ogólny - ludzie w basenie Foto: Adam Ciereszko / POSiR
Użyte w artykule zdjęcia: Adam Cereszko / materiały prasowe POSiR

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz