K U L T U R A

Plenerowe naGranie nad Rusałką – Neons

Plenerowe naGranie nad Rusałką - Prosac/Swiernalis  Foto: Kasia Lonowska

Poznański duet Neons zagra w ramach plenerowego naGrania nad Rusałką w najbliższy czwartek, 8 lipca o godzinie 19:30.


Zespół pochodzi z Poznania. Tworzą go dwaj muzycy – producent i multiinstrumentalista Maurycy Olszlegier oraz wokalistka i autorka tekstów Natalia Hoffmann. Muzyka, którą prezentują to neo-soulu i R&B. Inspirację czerpią z lat 90’, nie stroniąc od nietypowych rozwiązań i odważnych eksperymentów.

W roku 2019 r. ukazał się ich debiutancki singiel Someone Like Me, który został entuzjastycznie przyjęty. W następnym roku zespół opublikował drugi utwór pt. I Feel Like Movin’. Premierę singla poprzedziła akcja w mediach społecznościowych, w ramach której zespół zachęcał swoich słuchaczy do udostępniania relacji, w których fani prezentowali swoje pasje i zajawki.

Publiczność rozgrzewać będzie DJ Wojtman.

Dla osób, które nie będą mogły dotrzeć nad Rusałkę koncert transmitowany będzie za pośrednictwem Facebooka ,,Scena nad Rusałką” oraz na kanale Youtube ,,Scena nad Rusałką”. 

Plenerowe naGranie nad Rusałką: Neons + DJ Set Wojtman

Scena nad Rusałką
czwartek, 8 lipca, godzina 19:30

Tekst: Ewelina Jaśkowiak

Aktualizacja: Jak podają organizatorzy z powodu niepewnej pogody i prognozowanych burz jesteśmy zmuszeni przełożyć koncert. Nowa data to piątek 16 lipca – godziny pozostają takie same.

Kolejny raz pogoda pokrzyżowała plany i koncert został przeniesiony na niedzielę 18 lipca.

Użyte w artykule zdjęcia: Kasia Lonowska

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz