Aglomeracja K U L T U R A

Będzie punkt ładowania komórek w Jarocinie!

Pole namiotowe przygotowane dla uczestników Festiwalu w Jarocinie (15-17 lipca) w tym roku będzie większe i lepiej wyposażone niż w latach poprzednich! Jego powierzchnia to 8 hektarów. Pole wyposażone będzie w profesjonalne systemy sanitarne (toalety, prysznice).

Jego zaletą będzie bliskość sceny – usytuowane będzie 50 m od terenu festiwalu. Na polu namiotowym znajdować będą się również: punkt pomocy medycznej i punkt do ładowania telefonów komórkowych.

Informacje dotyczące pola namiotowego dostępne są pod numerem telefonu 501 639 555. Cena za pole namiotowe – 30 zł od osoby za 4 dni pobytu.

W Jarocinie pojawią się między innymi formacje Apocalyptica, Anti Flag, Bad Religion, The Subways, Dżem, Myslovitz czy Happysad.

Do sprzedaży trafiły już karnety oraz bilety jednodniowe.

Karnety kosztują 120 zł do 1 lipca oraz 130 zł od 1 lipca. Bilety jednodniowe kosztują 79 zł do 1 lipca oraz 89 zł od 1 lipca. Można je kupić za pośrednictwem systemów Eventim.pl, Ticketpro.pl oraz Bilety24.pl

Rok temu Jarocin Festiwal obchodził swoje trzydziestolecie. Jubileuszowa edycja okazała się olbrzymim sukcesem tak artystycznym, jak i frekwencyjnym. Wszystko wskazuje, że podobnie będzie w tym roku.

Tegoroczny program

15 Lipca:
Apocalyptica
Myslovitz
Armia
Farben Lehre
Rogucki
R.U.T.A.
Tides From Nebula
Neony
Grin Piss

16 Lipca:
Bad Religion
Happysad
Strachy Na Lachy
Acid Drinkers
The Blackout
Deriglasoff
Masturbator
Cool Kids Of Death
Baaba Kulka
Heroes Get Remembered

17 Lipca:
Dżem
Moskwa
The Subways
Anti-Flag
Starguardmuffin
Dananananaykroyd
Sorry Boys
Stan Miłości I Zaufania

Jarocin 2011 pole namiotowe

1 komentarz

kliknij by dodać komentarz


  • pomyslalem ze to glupi tytul, ale faktycznie to genialny pomysl z tym ladowaniem! Szacunek :0