Puszczykowo

Piknik rodzinny w Puszczykowie

Poznański Piknik Rodzinny  Foto: lepszyPOZNAN.pl / ag

Poznański Piknik Rodzinny Foto: lepszyPOZNAN.pl / agChoć upały dają się nam ostatnio we znaki, to wartko korzystać z tak sprzyjającej aury i doskonale bawić się na piknikach. Kolejna szansa nadarzy się już w ten weekend. Organizowany będzie piknik rodzinny nad Wartą w Puszczykowie.

Gry, zabawy, konkursy i mnóstwo dobrej zabawy, to wszystko czeka na tych, którzy 10 sierpnia przyjdą na puszczykowską przystań nad Wartą, gdzie odbędzie się Rodzinny Piknik – zachęcają organizatorzy – to będzie druga odsłona tej imprezy, która w zeszłym roku została bardzo ciepło przyjęta przez puszczykowskie rodziny.

Uczestnicy pikniku będą mogli wziąć udział w konkursie dmuchania piłek plażowych na czas, wystartować w biegu w płetwach i masce lub wakacyjnym biegu farmera czy zmierzyć się w konkurencji rzutu friesbie do celu. Wytrawni podróżnicy będą mogli pochwalić się swoimi umiejętnościami pakując plecak na czas.

Na najmłodszych czeka ścianka wspinaczkowa, malowanie twarzy, wakacyjny quiz i konkurs muzyczny. Planowany jest także Turniej Piłki siatkowej! Na najlepszych uczestników konkurów czekać będą nagrody.

Na miejscu będzie można się posilić między innymi grillowanymi smakołykami.

Dla wszystkich spragnionych wypoczynku przygotowaliśmy strefę plażowania, gdzie pod parasolami, na dmuchanych fotelach będzie można odpocząć – zapowiadają organizatorzy – natomiast każdy kto lubi spędzać wolny czas w ruchu będzie miał możliwość wypożyczenia akcesoriów do gier i zabaw.

Piknik zakończy występ Mariusza Urbaniaka, laureata telewizyjnego programu muzycznego Bitwa na Głosy.

Zapraszamy na Piknik Rodzinny, który odbędzie się na Przystani nad Wartą w sobotę (10.08) od godziny 13:00 do 17:00.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz