Stare Miasto

Pies pogryzł dziecko – kto widział?

Kły zęby psa  Foto: Jessy Paston

Pies pogryzł dziecko! Do zdarzenia miało dojść w okolicach Chwaliszewa. Po całym zajściu właścicielka kejtra uciekła. Matka pogryzionego 7-letniego chłopca poszukuje świadków tego zdarzenia.

Mikołaj miał zostać pogryziony przy sklepie Chata Polska na Garbarach przy skrzyżowaniu z Wodną w środę, przez psa w typie długowłosego owczarka niemieckiego.

Kobieta stała z psem trzymanym luźno na smyczy przy sklepie – relacjonuje Karolina, mama pogryzionego chłopca – pies bawił się zabawką, ale nagle ją zostawił i rzucił się na moje dziecko.

Winą za całą sytuację obarcza właścicielkę kejtra, który miał być agresywny. Pogryzł chłopca, choć był na smyczy. Jak dodaje Karolina rozmawiała z właścicielem dwóch innych psów, który twierdzi, że pies który pogryzł Mikołaja rzeczywiście jest agresywny i rzuca się też na inne psy.

Właścicielką agresywnego psa ma być kobieta w wieku około 50 lat, ma czarne włosy z rudymi pasemkami. Prawdopodobnie mieszka gdzieś w okolicy ulic Garbary, Chwaliszewo lub placu Bernardyńskiego.

Mikołaj musi dostać serię 5 zastrzyków, a za tydzień mieliśmy lecieć na wakacje i prawdopodobnie nie polecimy – dodaje mama chłopca.

Całą sytuację widzieli klienci sklepu i przechodnie. Pani Karolina prosi o kontakt świadków, a także wszystkie osoby, które znają właścicielkę psa, który pogryzł Mikołaja.

news@lepszyPOZNAN.pl

Użyte w artykule zdjęcia: Jessy Paston

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz