Sport

Pewna wygrana Energetykgirls

Enea Energetyk Poznań - Libero VIP Biesiadowo Aleksandrów Łó  Foto: lepszyPOZNAN.pl/Piotr Rychter

W piątek 4 lutego siatkarki Enea Energetyka Poznań rozegrały mecz z Libero VIP Biesiadowo Aleksandrów Łódzki. Trener Marcin Patyk przed meczem jasno postawił cel drużynie – wygrana za komplet punktów. Plan został zrealizowany i poznańskie zawodniczki cieszyły się z dominującej wygranej 3:0 (25:13, 25:18, 25:17) MVP meczu została wybrana juniorka klubu Malwina Stachowiak.

Wiedziałyśmy jaki plan jest do zrealizowania i cieszę, że udało nam się przez cały przez trzymać planu i wygrać za 3 punkty. Jednakże, taki przeciwnik lubi zaskakiwać. Ostatnio trenowałam więcej z 1 ligą, z Martyną Gorzkiewicz i poczułyśmy to zgranie, więc mogłyśmy na meczu trochę pobawić się siatkówką, próbując różnych kombinacji– mówi MVP meczu

Malwa tego samego dnia rozegrała mecz z drużyną juniorek na Turnieju Finałowym Wielkopolski Juniorek 2022

Dzisiaj rano rozegrałam jeszcze mecz z juniorkami na Finale Wielkopolski przeciwko Szamotułom, wygrałyśmy 3:1. Musiałam na dzisiaj wygenerować dodatkową siłę, żeby pomóc obydwu drużynom wygrać mecz – podkreśla atakująca Malwina Stachowiak.

Enea Energetyk Poznań – Libero VIP Biesiadowo Aleksandrów Łódzki 3:0 (25:13, 25:18, 25:17)

Energetyczne za tydzień 12.02.2022 rozegrają mecz wyjazdowy w Białymstoku.

Głównym sponsorem pierwszoligowe zespołu jest firma Enea. Udział w rozgrywkach 1 ligi siatkówki kobiet klub zawdzięcza także sponsorowi strategicznemu, którym jest Wydział Sportu Urzędu Miasta Poznania – oraz współpracy partnerów: Catering dietetyczny Żryj Zdrowo oraz Fabryka Formy.

Patronat medialny nad klubem sprawuje również lepszyPOZNAN.plUżyte w artykule zdjęcia: lepszyPOZNAN.pl/Piotr Rychter

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz