Piątkowo

Para buch na ulicy Wiechowicza

Dalkia ciepłem się dzieli  Foto: Piotr Rychter

Dalkia ciepłem się dzieli Foto: Piotr RychterMieszkańcy Piątkowa mogli dziś w nocy oglądać przepiękne widowisko z cyklu światło i para. Ten efektowny spektakl nie był jednak zaplanowany, a był wynikiem awarii magistrali doprowadzającej ciepło.

Gdy do niej doszło z kanalizacji deszczowej zaczęły wydobywać się kłęby pary. To właśnie one w świetle latarni tworzyły niezwykłe widoki.

Na szczęście w wyniku awarii okoliczni mieszkańcy nie mieli zimnych kaloryferów, co przy takich jak tej nocy temperaturach jest ważne. Została ona usunięta przez ekipy Dalkii bez wyłączenia dostaw ciepłej wody do mieszkań.

.

.

.

.

.

.

5 komentarzy

kliknij by dodać komentarz


  • WYŁĄCZYLI CIEPŁĄ WODĘ PO POŁUDNIU A W CHWILI OBECNEJ NIE MA OGRZEWANIA W BLOKACH NA ŚMIAŁEGO. jak możecie twierdzić, że awaria została usunięta?! i to bez wyłączania dostawy ciepłej wody??? ja tu zaraz zamarznę.
    a kłęby pary drodzy państwo można obserwować już od dwóch tygodni.
    Czy można prosić o bardziej aktualne wiadomości?

  • łączę sie w bólu z madlen. my z śmiałego 37 Marzniemy!! ( mam nawet zdj takiej jednej studzienki)
    nie wiem nawet gdzie szukać info kiedy nam tą wodę i ogrzewanie przywrócą.

  • Pisze z Zygmunta Starego…cały dzień do teraz włącznie kaloryfery zimne i w ciepłej wodzie też nie można się wykąpać,a oni mi tu piszą,że awarię usunęli nawet nie musząc wyłączać dopływu ciepłej wody??!!co to a ściema??!!ABSURD I ŻENADA!!!