ORŁY NA ORLIKI!

orlik tulce  Foto:

orlik tulceByć może na tych właśnie boiskach grają teraz przyszłe gwiazdy naszej reprezentacji piłki nożnej. Kto wie..? W Kleszczewie i Tulcach na miłośników sportu czekają nowoczesne kompleksy sportowe ORLIK. Na każdym z nich dostępne są dwa boiska: “czerwone” na którym można grać w koszykówkę i siatkówkę oraz “zielone” do piłki nożnej. Na sportowców czekają również budynki sanitarne oraz szatnie. Mimo, że dni są coraz dłuższe, to dla miłośników gry z piłką nawet te najdłuższe dni mogą okazać się zbyt krótkie. Na szczęście na obu obiektach zainstalowano oświetlenie, dzięki któremu można grać i trenować nawet po zachodzie słońca.

Chętni będą mogli korzystać również ze sprzętu sportowego: m.in. piłek do gry oraz znaczników i pachołków treningowych. Na miejscu są także trenerzy środowiskowi, nazywani przez niektórych także animatorami sportu. Są to znani w gminie szkoleniowcy, którzy służą fachowymi poradami.

Kiedy można korzystać z ORLIKÓW przez kilka najbliższych miesięcy?

Od marca do listopada:

a) od poniedziałku do piątku od godziny 15:00 do 21:00

b) w soboty od godziny 10:00 do 21:00

c) podczas wakacji letnich od poniedziałku do piątku od godziny 10:00 do 21:00

W czasie trwania roku szkolnego zajęcia dla szkół odbywają się w godzinach od 8:00 do 15:00.

Obiekt czynny jest cały rok za wyjątkiem niedziel oraz świąt państwowych i kościelnych ( uznanych ustawowo za dni wolne od pracy).

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz