OŁÓWEK NA POMOC!

dzieci_afryka  Foto:

dzieci_afrykaFundacja Pomocy Humanitarnej „Redemptoris Missio” organizuje zbiórkę przyborów szkolnych dla afrykańskich dzieci. Myślałeś kiedyś, żeby zrobić coś bezinteresownie? Jest właśnie okazja, możesz to uczynić! Zapraszamy Ciebie! Przynieś kilka ołówków, długopisów lub kredek. Zbierzemy wszystkie i przekażemy do Fundacji „Redemptoris Missio” dla afrykańskich dzieci. Na każde 100 afrykańskich dzieci, 17 nigdy nie pójdzie do szkoły. A przecież każde dziecko ma do tego prawo. Dzięki Państwa pomocy możemy wyposażyć afrykańskie dzieci w darmowe przybory szkolne. Nauka to dla tych dzieci jedyna szansa na wyjście z kręgu biedy i bezradności. Każdy ołówek, każdy długopis i kredka są na wagę złota. Przybory mogą być używane, powinny tylko działać. Nam zalegają w szafach, szufladach i torebkach, a afrykańskim dzieciom są potrzebne. Do przystąpienia do akcji zachęcamy wszystkich ludzi dobrej woli. Kierujemy apel do firm, szkół, przedszkoli i osób prywatnych. Z góry dziękujemy!!!
Dary można składać do 14 lutego 2010 do kartonów wystawionych w szkołach i w kościele św. Józefa Oblubieńca NMP w Puszczykowie, ul. Dworcowa 16

W Puszczykowie zbiórkę darów patronuje parafia św. Józefa Oblubieńca NMP – tel. 61 8133135, koordynuje: Jolenta Strabel z Parafialnej Rady Duszpasterskiej.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz