Młody mężczyzna okradł staruszkę w jednej z kamienic w ścisłym centrum Poznania. Kobieta straciła między innymi flepy, bejmy i telefon. Złodzieja zarejestrowały kamery monitoringu, zatem jest szansa, że zostanie złapany i ukarany.
Wszystko wydarzyło się na klatce schodowej kamienicy przy ulicy Wodnej pod koniec czerwca. To właśnie wtedy mężczyzna ukradł starszej kobiecie torebkę. W środku znajdował się dowód osobisty, legitymacja rencisty, 100,00 złotych, telefon komórkowy Nokia oraz klucze i baterii do aparatu słuchowego. Teraz mężczyzny, który jest podejrzany o kradzież torebki jej zawartością, poszukują poznańscy policjanci.
Osoby, które rozpoznają prezentowany wizerunek prosimy o kontakt – apeluje Piotr Garstka z poznańskiej Policji.
Można w tej sprawie dzwonić pod numery telefonów 61 84 124 11 i 997 czynne całą dobę.



![Koziolki Aquanet 2026+06 [Aquanet] (2) Foto: Aquanet / materiały prasowe Koziolki Aquanet 2026+06 [Aquanet] (2) Foto: Aquanet / materiały prasowe](https://www.lepszypoznan.pl/wp-content/uploads/2026/06/6o73tk-313x168.jpg)










![Koziolki Aquanet 2026+06 [Aquanet] (2) Foto: Aquanet / materiały prasowe Koziolki Aquanet 2026+06 [Aquanet] (2) Foto: Aquanet / materiały prasowe](https://www.lepszypoznan.pl/wp-content/uploads/2026/06/6o73tk-300x200.jpg)


Dodaj komentarz