Sport

Odchodzą energetyczne bliźniaczki

Enea Energetyk Poznań - Libero VIP Biesiadowo Aleksandrów Łó  Foto: lepszyPOZNAN.pl/Piotr Rychter

Siostry Martyna Pisarska i Wiktoria Pisarska w sezonie 2022/2023 nie będą siatkarkami klubu sportowego Enea Energetyk Poznań

Bliźniaczki z Energetykiem były związane 7 lat i są wychowankami poznańskiego klubu. Z klubem żegnają się mając na swoim koncie Mistrzostwo Polski Juniorek w sezonie 2020/2021, brązowy medal Mistrzostw Polski Juniorek w 2017 i brązowy medal 1 ligi w sezonie 2020/2021.

Nadszedł czas na zmiany i pożegnanie. Dziękuję wszystkim kibicom za wsparcie, na które mogłyśmy liczyć w trakcie sezonu. Mam nadzieję do zobaczenia na ligowych parkietach – mówi Wiktoria.

Wikę zobaczymy na parkietach nowego jej Klubu Siatkarskiego KS Piła.

W Energetyku grałam przez 7 lat moim największym sukcesem jest Mistrz Polski w sezonie 2020/2021 roku pod okiem trenera Marcina Orlika. Chciałabym podziękować wszystkim osobom, które mnie wspierały, przede wszystkim dziewczynom z drużyny młodzieżowej jak i dziewczynom z 1 ligi, trenerowi Marcinowi Orlikowi oraz kibicom! – mówi Martyna.

Dziewczyny, dziękujemy za tyle wspólnych lat w klubie, za włożone serce i zaangażowanie w każdy mecz i dumne reprezentowanie Enea Energetyka Poznań.

Użyte w artykule zdjęcia: lepszyPOZNAN.pl/Piotr Rychter

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz