K U L T U R A

Nowy sezon improwizacji z Leniwym Impro

Leniwe Impro  Foto: materiały prasowe

Po pożegnaniu wakacyjnych wojaży i wrześniowej szkolnej rozbiegówce należy się wszystkim wytchnienie i salwy serdecznego śmiechu. Pierwszy w nowym sezonie spektakl komedii improwizowanej w wykonaniu Grupy Improwizacji Kabaretowej „Leniwe IMPRO” odbędzie się w klubie Blue Note w środę 9 października 2019 roku o godzinie 20:00.

Zapraszamy na niepowtarzalny występ, w którym spontanicznie zagramy to, co sobie zamarzycie. Stworzymy skecze i piosenki improwizowane. To Wy wybierzecie nam role, zdecydujecie, gdzie odbędzie się akcja i przydzielicie postaciom problemy lub cechy charakterystyczne oraz połączycie bohaterów siecią relacji. Przyjdźcie, wyreżyserujcie nasz spektakl, my na pewno Was zaskoczymy i skłonimy do śmiechu – zachęcają członkowie grupy.

Grupę Leniwe Impro tworzą: Magdalena Sobczak, „Morus”, Agnieszka Rogaczewska-Foryś, Piotr „BigBeat” Rychter, Anka Borysiak, Anna Siedlewska i Justyna Klak-Nowakowa. Podczas tego wieczoru oprawę muzyczną i improwizacyjne muzyczne olśnienia zapewni Marta Torebko.

Leniwe Impro
Klub Blue Note
środa, 9 października, godzina 20:00
Bilety w cenie 20 zł dostępne w biurze klubu Blue Note, Centrum Informacji Kulturalnej (budynek Arkadii) oraz w sprzedaży on-line.

Użyte w artykule zdjęcia: materiały prasowe

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz