SieBuduje

Nowe mieszkania oddane w Czapurach

Osiedle Leśne IV etap I  Foto: Family House

Kolejni mieszkańcy odebrali niedawno klucze do swoich mieszkań, które powstają w ramach Osiedla Leśnego w Czapurach. Tym samym podpoznańska miejscowość już niedługo wzbogaci się o kolejnych mieszkańców. Po zrealizowaniu tej części inwestycji osiedle liczy już około 350 domów i mieszkań. Równolegle deweloper, firma Family House, rozpoczął prace przy kolejnym etapie budowy.

Osiedle Leśne IV etap I Foto: Family House

Niektórzy klienci, już w kwietniu mogli odebrać klucze do swoich nowych mieszkań, czyli około 2 miesiące przed zaplanowanym terminem. W zakończonym właśnie IV etapie powstały 32 mieszkania 3- i 4-pokojowe. Mają one od 50 do 70 metrów kwadratowych w różnych opcjach z ogrodem, garażem lub miejscem postojowym. W standardzie oferowanym przez dewelopera wszystkie nieruchomości posiadają m.in. drzwi antywłamaniowe, parapety wewnętrzne marmurowe, zewnętrzne granitowe, instalacje oraz rolety na oknach, bramę garażową na pilota oraz ogrodzenie.

Odbiór mieszkania to ważna chwila dla każdego klienta, zależy nam, żeby byli oni w pełni zadowoleni z własnego Mwyjaśnia Izabella Łukomska-Pyżalska, wiceprezes Family House – w związku z tym dopełniamy wszelkich starań, aby cały proces odbioru, zakończony podpisaniem protokołu, odbywał się sprawnie.

Family House prowadzi już prace budowlane związane z kolejnym, V etapem. W jego ramach, do końca 2012 roku, powstaną kolejne 132 mieszkania. W ofercie jest już tylko osiem, które czeka na właścicieli.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz