POZnań

Nowe kierunki z poznańskiego lotniska

Samolot Boeing 737-800  Foto: LepszyPOZNAN.pl / Paweł Rychter

Ryanair ogłosił post-covidowy rozkład lotów z Poznania na lato 2021. Przewoźnik będzie wykonywał ponad 50 lotów tygodniowo w 22 kierunkach. Pojawią się też nowe destynacje, będzie to chorwacka Pula, Wenecja Treviso, Lwów oraz Birmingham.

Odbudowa ruchu lotniczego przez linię lotniczą Ryanair z Poznania, to najważniejszy sygnał nie tylko dla lotniska, ale przede wszystkim dla mieszkańców regionu spragnionych wakacyjnego odpoczynku. Tak duża i elastyczna oferta linii Ryanair buduje pozycję naszego lotniska, jako lotniska pierwszego wyboru dla Wielkopolan. 22 trasy, a w tym 4 nowości to dowód, że możemy patrzeć z optymizmem na lato ’21. Teraz czas na lotnicze wakacje prosto z Poznania – mówi Grzegorz Bykowski, Wiceprezes Zarządu Portu Lotniczego Poznań-Ławica

Początek sezonu także oznacza niższe ceny. Do piątku do północy można kupować bilety w cenie 89 zł za podróż do paźðziernika 2021 r. Dodatkowo linia zachęca pasażerów do zakupu biletów promocją pozwalającą dwukrotnie bezpłatnie przełożyć termin wylotu aż do grudnia 2021 roku.

Użyte w artykule zdjęcia: LepszyPOZNAN.pl / Paweł Rychter

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz