POZnań

Nie płacimy za parkowanie

Parkomat  Foto: lepszyPOZNAN.pl / gsm

Mamy kolejny w tym roku długi weekend. Wiele osób skorzysta z okazji i wyjedzie poza naszą metropolię, by nieco odpocząć. Z pewnością ruch w mieście będzie zdecydowanie mniejszy.

Czwartek, w związku z Bożym Ciałem, jest dniem wolnym. Dla kierowców oznacza to pewne utrudnienia związane z organizowanymi procesjami (piszemy o tym tutaj). Dobrą wiadomością może być to, że tego dnia nie płacimy za parkowanie wszędzie tam, gdzie stoją parkomaty.

Ulgowo, choć nie bezpłatnie będzie potraktowane pozostawienie samochodu w Strefie Płatnego Parkowanie w piątek 5 czerwca. W piątek płacić trzeba będzie od godziny 8:00 do 14:00.

Odstępujemy od pobierania opłat za parkowanie w Strefie Płatnego Parkowania w godzinach od 14:00 do 18:00 – informuje Zarząd Dróg Miejskich w Poznaniu – kasy Wydziału Parkowania, mieszczące się w Poznaniu przy ul. Kazimierza Pułaskiego 9 będą w tym dniu czynne od godziny 8:00 do 14:00.

W sobotę, 6 czerwca, nie będzie żadnych zmian w opłatach. Za skorzystanie z miejsc w Strefie Płatnego Parkowania płacić będziemy musieli od godziny 8:00 do 14:00.

Strefa Płatnego Parkowania

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz