NIE CZYTAM WYBORCZEJ – szybka migawka

wiara lecha 1

Akcja kibiców Kolejorza się rozwija. Dzisiaj na wiadukcie w Antoninku zawisł transparent z hasłem NIE CZYTAM WYBORCZEJ. Ciekawe jakie transparenty pojawią się dzisiaj na stadionie podczas meczu z Arką.

Może gdzieś jeszcze pojawiły się podobne transparenty? Zapraszamy: news@lepszyPOZNAN.pl

10 komentarzy

kliknij by dodać komentarz


 • Transparent wisi także nad Drogą Dębińską na wiadukcie Hetmańskiej. Niestety nie miałam możliwości strzelić foty.

 • ja bym pogonil kiboli i calego tego lecha – to w sumie ciekawe ze miasto finansuje prywatny klub pilkarski! Swietny interes!

 • Nie czytam Wyborczej, bo nie rozumiem treści, nie cztam Wyborczej, wolę kupić sobie nowy dres i stać pod spożywczym “wędkując” na wino. Zamiast Wyborczej, wolę czytać TeleTydzień, tam są artykluły w prostszym przekazie.
  No coment’s

 • JACEK – a co takiego pasjonującego jest w wyborczej, że jej tak bronisz? i dlaczego obrażasz kibiców LECHA? może sam pracujesz w GW i szef kazał tobie tak pisać?

 • Corner, a dlaczego obrażasz pracowników gazety? Ty masz prawo obrażać innych, a inni nie mają prawa mieć innego zddania? Nie ma nic pasjonującego w wyborczej, tak samo jak w poznańskie i głosie wielkopolskim, to tylko gazety. W wyborczej masz mnustwo informacji, i nie wątpliwie jest najwięksszym dziennikiem w kraju. A kibice zamiast wojować z gazetą powinni chyba z kibolami innych drużyn? No ale rozumiem że bezpieczniej z gazetą. Nie ożeni kosy nie nie rozwali mordy. Dajecie sie wciagać niepotrzebnie w politykę. Komus zalezy na złej reklamie wyborczej a wy idziecie ślepo za nim, nie wiedząc nawet dla kogo odwalacie robotę. To żenada. Zamiast zajmować się klubem zajmucjecie się politycznymi gierkami.
  PS: Jestem kibicem Lecha i razem stałem z Zarządem Wiary Lecha w Hotelu Sheraqton w Warszawie gdy Wiara Lecha odbierała tytuł kibiców roku, a moja drużyna odbierałą tytuł Drużyny Roku. BArdzo cenię sobie LECHA, bo jestem z Poznania, razem z LECH GIRLS zrobiliśmy kiedyś fajną dużą imprezę na Placu Wolności i zapewniam Cię że zależy mi na tym by Lechowi działo się jak najlepiej. Tylko smuci mnie, że dajecie się wciągać w czyjeś brudne gierki. W każdym razie razem będziemy kibicować podczas meczu z Arką 🙂
  Pozdrawiam

 • JACKU – jakim zdaniem obraziłem pracowników gazety wyborczej? przecież to TY przedstawiłeś kibiców jako bezmyślnych dresów, którzy nie rozumieją co czytają (jeśli w ogóle twoim zdaniem czytają). To jest obrażanie kibiców! Czy nie jest? Moim zdaniem jest obraźliwe i nie usprawiedliwia ciebie to, że sam podajesz się za kibica! “wolę kupić sobie nowy dres i stać pod spożywczym “wędkując” na wino” – tak twoim zdaniem wygląda kibic Kolejorza – to nie jest obraźliwe??!! Jeszcze raz pytam – jakim zdaniem, w którym miejscu obraziłem pracowników wyborczej?

 • Nie ma się o co spierać, jeśli uraziłem Ciebie lub kibiców Lecha to przepraszam, nie miałem takiej intencji. Chodzi mi o to, że to niepotrzebne dla Kibiców Lecha jes wdawać się w jakąś dziwną kampanię reklamową, tylko po to by ktoś na tym zarobił. Tak ja dla Ciebie, tak i dla mnie najważniejszy jest dobry wizerunek kibica Lecha. Nie powiedziałem, że kibic Lecha to dresiarz, tylko, że takie działania, podważają dumę prawdziwych kibiców. Walka nie powinna się toczyć na murach miasta z trasparentami które dotyczą nie Lecha ani Wiary KLecha, lecz czyjegoś business’su.
  Szanuję Was i chcę byściue byli szanowani przez innych, dlaego martwia mnie takie działania, jak związane z GW.
  z wryrazami Szacunku
  Jacek