Lifestyle

Nagrywamy podróż samochodem

The Roadtrip Video Recorder  Foto: Hammacher Schlemmer

Wiele jest możliwości rejestracji podróży samochodem. Począwszy od kamer ręcznych, które umieszczone na desce rozdzielczej zajmują miejsce i utrudniają widoczność przez niewielkie kamerki GoPro, które raczej przeznaczone są dla profesjonalnych użytkowników. Ciekawe rozwiązanie zaprezentowała właśnie firma Hammacher Schlemmer.

The Roadtrip Video Recorder Foto: Hammacher Schlemmer„The Roadtrip Video Recorder” – jest urządzeniem które dzięki niewielkim rozmiarom i przyssawce z powodzeniem można podwiesić pod lusterkiem wstecznym dzięki czemu nie będzie ograniczona widoczność do przodu.

Urządzenie nagrywa dźwięk i obraz w rozdzielczości zadowalającej 640×480 w formacie AVI, który może zapisywać na kartach SD do 32GB (2GB w zestawie). Obiektyw zapewnia kąt widzenia obiektywu to 120º i 8X zoom. Dodatkowo nagrywarkę wyposażono w ekran LCD o przekątnej 2.4″, który można obracać w płaszczyźnie 270º. Bardzo przydatną funkcją jest „detekcja ruchu”, która dzięki czterem diodom pracującym w paśmie podczerwonym umożliwiają nagrywanie obrazu także w nocy.

Baterie rejestratora pozwalają mu po dwóch godzinach ładowania pracować bez przerwy przez dwie godziny.

”The Roadtrip Video Recorder” kosztuje 129.95 dolarów

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz