Aglomeracja

Dziś nabór do zespołu Kolejorz Girls

KKS Lech Poznań - KGHM Zagłębie Lubin (na zdjęciu: Kolejorz Girls) - 16.10.2010 r.  Foto: Piotr Rychter

KKS Lech Poznań - KGHM Zagłębie Lubin (na zdjęciu: Kolejorz Girls) - 16.10.2010 r. Foto: Piotr RychterZespół Kolejorz Girls, który występuje między innymi podczas spotkań Lecha na Stadionie Miejskim organizuje nabór!

Zapraszamy na spotkanie organizacyjne, podczas którego będzie możliwość porozmawiania z instruktorkami i tancerkami, a co najważniejsze zapisania się do odpowiedniego dla siebie oddziału – zachęca Joanna Dzios z KKS Lech – powstaną nowe grupy podzielone ze względu na wiek, a więc Kolejorz Kids, Kolejorz Juniors, Kolejorz Girls, a zajęcia będą odbywały się w różnych częściach Poznania.

Kolejorz Girls swoimi pokazami od ponad 8 lat urozmaica wszystkie mecze poznańskiego Lecha rozgrywane na stadionie przy ulicy Bułgarskiej. Dziewczyny które w nim występują łączą pasję do tańca z zainteresowaniem do piłki nożnej.

Teraz do zespołu mogą dołączyć nowe tancerki, które marzą o występie przed ogromną publicznością Kolejorza. Taka szansa nadarza się już dzisiaj.

Nabór do zespołu Kolejorz Girls odbędzie się na stadionie przy ul. Bułgarskiej, wejście od I trybuny. Zapraszamy dzisiaj (24.09) o godzinie 18:00.

KKS Lech Poznań - KGHM Zagłębie Lubin (na zdjęciu: Kolejorz Girls) - 16.10.2010 r. Foto: Piotr Rychter

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz