Aglomeracja

Można zagłosować na Lombard

Drzwi otwarte na stadionie miejskim -zespół Lombard - 1.09.2010 r  Foto: Piotr Rychter

Drzwi otwarte na stadionie miejskim -zespół Lombard - 1.09.2010 r Foto: Piotr RychterTrwa konkurs na Piosenkę Euro 2012. Wśród zakwalifikowanych do niego utworów jest również Football Fans grupy Lombard. Czasu na głosowanie nie zostało dużo, bo kończy się ono z końcem lutego.

Football fans to utwór, który powstał na prośbę niepełnosprawnych kibiców. Zespół zachęca w ten sposób do pozytywnego kibicowania bez podziałów i bez walk. W teledysku wystpąpiła Rodzina i Przyjaciele zespołu Lombard. Między innymi: Tata Marty wielki kibic Lecha i piłki Nożnej, Wujek Marty członek Wiary Lecha, który nie przegapia żadnego meczu na Bułgarskiej, syn i córka Grzegorza, dzieci i żony członków zespołu Michała Kwapisza, Mirka Kamińskiego i Daniela Patalasa, żona i córka głównego sponsora Lecha Poznań, oraz niepełnosprawni przyjaciele Marek Siwek i Zuzia… Zobaczyć też można młodych piłkarzy z Piłkarskiej Szkoły Sportowej w Poznaniu.

Marta Cugier i Grzegorz Stróżniak zdecydowali się do napisania tego utworu, gdyż chcieli podarować coś wyjątkowego mieszkańcom swojego rodzinnego miasta, gdzie się urodzili, wychowali i gdzie mieszkają.

Głosować na poznański zespół Lombard możecie klikając tutaj!

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz