Lifestyle POZnań

Motywacja jest w twojej komórce!

MotivateMe  Foto:

Poczuć motywację to jedno, utrzymać ją to drugie. Czasami potrzebujemy bata, czasem w cenie są porady coacha albo trenera, stałe przypominanie o naszych planach i utwierdzaniu nas w możliwościach. Poznańska firma Real Flow znalazła sposób na codziennego, podręcznego trenera – interaktywną aplikację na tablet  – MotivateMe!

Podstawowym celem projektu jest stworzenie wizji rozwoju, pomoc w wyznaczeniu celów, nieustanna motywacja oraz dostarczanie energii do działania. Twórcy aplikacji wyznaczyli kilka grup odbiorców. Idei tworzenia towarzyszyło przyjście z pomocą m.in.: studentom, przedsiębiorcom, trenerom, nauczycielom, pracownikom małych i średnich przedsiębiorstw. – mówi Cyprian Gwóźdź z poznańskiej spółki Real Flow, który jest jednocześnie certyfikowanym coachem. Ze względu na indywidualnie dostosowany program rozwoju, użytkownikiem może być każdy, kto chce podwyższać swoje kompetencje w wybranym obszarze swojego życia. – Dodaje. Aplikacja będzie pomocna między innymi w takich obszarach jak: nauka języków obcych, zrzucenie wagi, uprawianie sportu, zbudowanie większej pewności siebie oraz realizacja marzeń.

MotivateMe

MotivateMe złożona jest z kilku modułów, które składają się na proces – od wyznaczania wizji, nakreślania celów, po ich realizację. Za sprawą prostego interfejsu użytkownik może szybko i skutecznie wykorzystać urządzenie tak, aby w pełni móc rozwijać swoje zdolności.

Aplikacja posiada skuteczny system motywacyjny w postaci przypomnień e-mail i sms. Wyposażona jest również w system gratyfikacyjny wspomagający realizację celów.

Wykorzystana do stworzenia MotivateMe wiedza została potwierdzona badaniami, a konsultacje treści i programu z ekspertami pozwoliły na maksymalizację jej skuteczności i dopasowanie do indywidualnych potrzeb. Dzięki temu bogaty pakiet praktycznych porad psychologicznych i coachingowych jest w stanie raz na zawsze zmienić sposób działania użytkownika.

MotivateMe działa na komputerach osobistych i tabletach. Pozwala to na korzystanie z aplikacji, gdziekolwiek w danej chwili znajduje się użytkownik. Docelowo dostępna będzie w dwóch wersjach językowych – polskiej i angielskiej oraz smartfonach.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz