Motoserce w sobotę pod Zamkiem

Motoserce 2010 Poznań  Foto:
Motoserce 2010 Poznań

Motoserce 2010 Poznań

O co chodzi w tym zmotoryzowanym sercu? 10 kwietnia, czyli w najbliższą sobotę pod Zamkiem w godzinach 10-18 poznańscy motocykliści zachęcać będą do oddawania krwi podczas imprezy pod nazwą Motoserce.  Akcja ma na celu promowanie oddawania krwi, której jak wiadomo cały czas brakuje ale ma także zmienienie krzywdzących stereotypów dotyczących ich samych.

Po raz pierwszy akcja odbyła się dwa lata temu. Organizacją imprezy zajmują się kluby zrzeszone przy Kongresie Polskich Klubów Motocyklowych. W roku 2009 w akcji  uczestniczyło  50 miast w całym kraju, w tym roku będzie ich już 68.

W stolicy Wielkopolski impreza odbędzie się po raz pierwszy, a jej organizacją zajęły się kluby Born to Ride MC, Mohers FG, Moto Magneto FG, Tur FG.

W trakcie imprezy zagra kilka poznańskich zespołów w tym zespół IZOTOP. Po za strawą muzyczną odbędą się pokazy ratowników ze straży pożarnej. Nie zabraknie również wystawy motocykli, której gwoździem programu będzie pokaz jednośladowej nowinki BMW S1000RR. Dzieciaki mogą liczyć na liczne konkursy i zabawy z nagrodami i oczywiście słodkości.

Co i o której się będzie odbywało?

10 – rozpoczęcie imprezy, pierwsze koncerty
11-12 – pokaz ratownictwa medycznego Straży Pożarnej
12-17 – tort Motoserca oraz liczne konkursy i zabawy z nagrodami
17 – prezentacja BMW S1000RR
18 – gwiazda wieczoru IZOTOP

Serdecznie zapraszamy do uczestniczenia w akcji.

Strona internetowa akcji http://www.motoserce.pl

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz