POZnań

Motor Show 2010

Motor Show 2010

Motor Show 2010To właśnie w Poznaniu odbywały się najlepsze i najznamienitsze imprezy targowe. Czy uda się powrócić do korzeni? Dowiemy się tego dzisiaj kiedy to swoje podwoje dla szerokiej publiczności otwiera pierwsza po latach edycja Motor Show. Realizowane w zupełnie nowej formule. “Realizujemy dziesiątki atrakcji dla całych rodzin, przygotowujemy wydarzenia, które zaangażują każdego – bez względu na to czy ma 3, 20, 50 czy 80 lat. Dla najmłodszych przygotowaliśmy strefę z placem zabaw, dla nieco starszych tor gokartowy. Za punkt honoru postawiliśmy sobie cel zaoferowania Wam różnorodnych atrakcji na cały dzień. Zapewniamy, że każdemu kto przyjdzie na Motor Show zapewnimy mnóstwo wrażeń. Atrakcji wyjątkowych, bardzo ciekawych i różnorodnych – bez względu na wiek.” – mówią organizatorzy.

Czy Motor Show może być najlepszym sposobem na spędzenie marcowego weekendu? Czy Motor Show to dobre miejsce na przyjście całą rodziną? Trzeba przyznać, że takiej imprezy w Poznaniu jeszcze nie było, jakie są Wasze odczucia? czekamy na opinie tych co już na targach byli.

“Motoryzacyjne spotkania przy kawie”

prowadzone przez najbardziej popularnego dziennikarza tej branży – Włodzimierza Zientarskiego, to wyjątkowa okazja do zapoznania się z motoryzacyjnymi zainteresowaniami popularnych i znanych osób. W ramach “Spotkań…” wszyscy odwiedzający Motor Show będą mogli posłuchać rozmów z wyjątkowymi gośćmi, którzy opowiadać będą o swoich motoryzacyjnych zainteresowaniach. To szansa by poznać „drugą twarz” i część prywatnego życia osób znanych z pierwszych stron gazet.

Sobota, 20 marca

Godz. 11:30 – BARTOSZ BOSACKI – Reprezentant Polski w piłce nożnej, uczestnik Mistrzostw Świata w 2006 roku (strzelec obu goli dla Polski), kapitan Lecha Poznań, ikona Kolejorza

Godz. 14:30 – SYLWIA GRUCHAŁA – Najbardziej znana polska florecistka, medalista olimpijska, Mistrzostw Świata i Europy, jedna z najpiękniejszych polskich sportsmenek.

Godz. 16:30 – JACEK WSZOŁA – Jeden z najbardziej utytułowanych polskich lekkoatletów, mistrz (Montreal) i wicemistrz (Moskwa) olimpijski w skoku w wzwyż.

Niedziela, 21 marca

Godz. 12:00 – PIOTR REISS – Najbardziej uwielbiany przez kibiców Lecha Poznań piłkarz, obecnie zawodnik Warty Poznań, król strzelców ligi polskiej sezonu 2006/2007

Godz. 15:15 – SZYMON KOŁECKI – Utytułowany sztangista, dwukrotny wicemistrz olimpijski z Sydney i Pekinu, wicemistrz świata.

Bramy targowe otwarte są od godziny 10-19 (Sobota) i od 10- 16 (Niedziela). Bilety wstępu kosztują 12 zł od osoby – rodziny 7 zł.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz