Mosina

Mosińska Karta Mieszkańca już dostępna

Mosińska Karta Mieszkańca  Foto: UM w Mosinie

Osoby mieszkające, bądź rozliczają tutaj podatek dochodowy, mogą już uzyskać Mosińską Kartę Mieszkańca. Dzięki niej można korzystać ze zniżek oferowanych przez partnerów projektu. Ich lista będzie z pewnością coraz dłuższa.

Kartę można uzyskać wypełniając online wniosek na stronie internetowej. Po weryfikacji wszystkich danych Karta Mieszkańca Mosiny zostanie wysłana pocztą.

W przygotowaniu jest aplikacja na smartfony, dzięki której karta będzie funkcjonowała w wersji mobilnej – informuje Referat Promocji i Kultury mosińskiego Urzędu Miasta.

Wniosek można także wypełnić w punkcie obsługi Karty Mieszkańca Mosiny, który znajduje się w pasażu za budynkiem Urzędu Miejskiego przy pl. 20 października 2. Jest tutaj przygotowane stanowisko komputerowe, przy którym będzie można założyć konto i złożyć wniosek online o wydanie karty.

Mając już numer karty będzie można się zalogować, by zyskać dostęp do Pakietu Mieszkańca, obejmującego zniżki na towary i usługi oferowane przez partnerów programu. z Gminę Mosina.

W tej chwili są na preferencyjnych warunkach dostępne m.in. usługi kosmetyczne, rachunkowe, gastronomiczne, kulturalne czy sportowe. Oferta jest oczywiście na cały aktualizowana i rozszerzana na bieżąco, ponieważ otwarty jest nabór partnerów Karty Mieszkańca Mosiny.

Dla Przedsiębiorców przystąpienie do tej inicjatywy jest doskonałą okazją pozyskania nowych, stałych klientów, promowania działalności gospodarczych, zaś przygotowana oferta obejmująca zniżki, z pewnością zachęci mieszkańców do wspierania lokalnych firm poprzez zakupy, czy korzystanie z usług na terenie gminy Mosina – przekonują pracownicy Referatu Promocji i Kultury.

Użyte w artykule zdjęcia: UM w Mosinie

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz