Lifestyle POZnań

Modny Poznań

Targi Mody Poznań - logo  Foto:

Targi Mody Poznań - logoDziś rozpoczynają się Targi Mody Poznań. Aż do 21 lutego branża odzieżowa, tekstylna i obuwnicza wystawiać się będzie na terenach targowych. Ponad 400 firm i marek z 17 krajów, w tym wystawcy z Włoch, Niemiec, Turcji, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Portugalii, Grecji, USA, Portugalii, Chin, Francji, Egiptu, Pakistanu, Holandii, Indii, Serbii, Litwy i Polski zagości w Poznaniu.

Targi Mody Poznań od lat gromadzą przedstawicieli branży reprezentujących różne, ale uzupełniające się i potrzebne sobie nawzajem aktywności: producentów, handlowców, projektantów, media, trendsetterów, a ostatnio także i blogerów. Udział w tym jedynym w swoim rodzaju wydarzeniu umożliwia ciągłe bycie na bieżąco z modą. Ta jedyna tego typu impreza w Polsce pomaga w budowaniu relacji na linii projektant-producent-handlowiec. Międzynarodowy charakter Targów Mody Poznań oraz dostosowana do zmieniających się potrzeb rynku formuła, dwa razy w roku przyciągają największe firmy i handlowców szukających nowych kontaktów i inspiracji.

Ekspozycja zlokalizowana będzie w 4 pawilonach: 7, 7A, 8 oraz 6A i połączy tematykę 4 wystaw skupiających się na poszczególnych gałęziach sektora mody i dodatków: NEXT SEASON Salon Odzieży i Dodatków – Jesień-Zima 2013/2014, FAST FASHION Salon Odzieży i Dodatków – Wiosna-Lato 2013, BTS Salon Obuwia i Galanterii Skórzanej oraz TEX-STYLE Salon Komponentów dla Przemysłu Odzieżowego.

Targi,to święto mody, kreacji i wizjonerstwa. Projektowanie odzieży, obuwia i dodatków opiera się nie tylko na przewidywaniu trendów, ale także na przewidywaniu emocji. Dlatego w programie Targów Mody Poznań znalazły się między innymi pokazy studentów FUTURE – MŁODZI PROJEKTANCI. Ich kuratorem jest Pani Ilona Kanclerz. Goście, którzy przybędą na Galę Nagród, w ramach której odbędą się pokazy, będą mogli zobaczyć projekty Anny Szejbakowskiej, Eleny Sidorkiewicz, Ady Wasylczuk, Karoroliny Gurgul, Agnieszki
Targi mody 2012 Foto: Materiały prasowe

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz