Lifestyle

Miodosytnicy przyjadą do Poznania!

Konferencja miodosytników na MTP  Foto: materiały prasowe

Największe i jednocześnie najbardziej znaczące wydarzenie w Europie skierowane do miłośników i producentów miodów pitnych odbędzie się w Poznaniu – podczas listopadowych Targów Piwnych!

Konferencja jest otwarta dla profesjonalnych i domowych miodosytników, ale również dla pszczelarzy i wielbicieli dobrego smaku. Udział w tegorocznej konferencji potwierdzili goście z ponad 17 państw świata, w tym znana amerykańska blogerka Vicky Rowe, której radiowa audycja o tematyce miodów pitnych słuchana jest przez miodsytników na całym świecie.

Podczas międzynarodowego spotkania odbędzie się wiele ciekawych prelekcji przeznaczonych dla miodosytników o różnym stopniu zaawansowania. Znajdą coś ciekawego dla siebie zarówno miodosytnicy profesjonalni i amatorzy, jak również osoby, które dopiero snują plany zaistnienia w branży najszybciej rozwijającego się trunku alkoholowego na świecie.

Jednak Konferencja Europejskich Miodosytników w trakcie Poznańskich Targów Piwnych to nie tylko szkolenia i wykłady. To także dwa dni, podczas których miodosytnicy mogą degustować miody innych osób i miodosytni. Takie dwa nieformalne spotkania odbędą się w poznańskiej restauracji “U Myśliwych”.

Użyte w artykule zdjęcia: materiały prasowe

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz