POZnań

Miejska logistyka!

Poznań Poetów, maj 2011  Foto:

Przerzucanie kartonów, walkę z czasem, ćwiczenia precyzyjne, to zadania w grze miejskiej, które dla poznaniaków przygotowali studenci Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu. Elementem gry będzie również odnajdywanie celu w przestrzeni miejskiej – zasadą gry jest bowiem spontaniczny wybór miejsca kolejnej rundy zabawy.

Projekt rozpocznie się dziś o 11:00 w Parku Mickiewicza przy Operze. Studentów WSB zachęcających do zabawy spotkać będzie można także nad Maltą, na ulicy Półwiejskiej, Starym Rynku i Placu Wolności.

Celem gry jest pokazanie, że logistyka to nauka, która wpływa na codzienne funkcjonowanie całej gospodarki. Uczestnicy gry będą mogli dowiedzieć się z czym wiąże się zawód logistyka, jak zarządzać procesem logistycznym i dlaczego tak ważne jest, aby dobry logistyk był też dobrym menedżerem.

Zabawa pod nazwą „Logistyka o poziom wyżej „potrwa od wtorku 28 sierpnia do soboty 1 września. Miejsce konkretnych rozgrywek należy do elementów gry i będzie wybierane przez koordynatorów i uczestników spontanicznie.

Wiemy jedno – cała logistyczna zabawa-„zadyma” zacznie się już jutro o 11:00 w Parku Mickiewicza przy Operze, do wzięcia udziału zaprasza Magdalena Piątek z WSB.

Poznań Poetów, maj 2011

Zabawa – gra miejska Wyższej Szkoły Bankowej rozpocznie się w parku przed Opera. Na zdjęciu “wiersze w chmurach” z okazji Poznania Poetów, fot: T.Dworek

2 komentarzy

kliknij by dodać komentarz