K U L T U R A

Maria Niklińska wyjątkowo nieaktorsko

Maria Niklińska jest znana przede wszystkim ze swoich dokonań aktorskich, natomiast mniej osób wie, że aktorka również zajmuje się tworzeniem muzyki. Okazja do porozmawiania oraz przekonania się, jak brzmi jej głos podczas śpiewu, nadarzy się w czwartek 11 czerwca. 

„Maria” to debiutancka płyta Marii Niklińskiej, którą artystka wchodzi na muzyczny rynek. Maria obecnie najlepiej czuje się w szeroko rozumianym nurcie synth-pop i w takim klimacie obracają się jej piosenki, do których sama napisała teksty. Wspomniany album to płyta idealna na romantyczne, letnie wieczory we dwoje. Płytę promuje głośny teledysk do piosenki „Ile Jeszcze”, który zwrócił uwagę szerokiej grupy odbiorców i wzbudził liczne komentarze. Jest on realizacją pomysłu samej Marii Niklińskiej. Artystka odpowiada bowiem za jego produkcję i scenariusz.

Maria Niklińska ma na swoim koncie zarówno role w dużych produkcjach telewizyjnych i kinowych, jak i w kinie niezależnym. Mówi, że nigdy nie chciała iść w stronę piosenki aktorskiej. Muzyka jest dla niej sposobem na wyrażenie siebie, a nie kolejną rolą. Maria zaczęła pisać własne teksty i rozglądać się za odpowiednim materiałem muzycznym.

Spotkanie z Marią Niklińską odbędzie się w empiku przy Placu Wolności w czwartek 11 czerwca o godz. 18:00.

Maria Niklińska

 

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz