Sport

Malta Ski Endu Winter Run

Endu_Winter_Run_fot.W.Pawlowski5  Foto:

Endu_Winter_Run_fot.W.Pawlowski5W najbliższą niedzielę wokół Jeziora Maltańskiego w Poznaniu odbędzie się kolejny bieg w ramach cyklu Malta Ski Endu Winter Run. Uczestnicy będą mogli poprawić swój dotychczasowy rekord, potrenować przed Poznań Triathlon 2014, powiększyć kolekcję oryginalnych jaskrawych koszulek z logo imprezy lub po prostu dobrze się bawić.

Malta Ski Endu Winter Run II to kolejna edycja wiosenno-zimowych zawodów przygotowana z myślą o poznańskich pasjonatach triathlonu i biegania. Rywalizacja rozpocznie się 23 lutego 2014 roku o godz. 11:00. W związku z tym, że trasa nie ulega zmianie (2 pętle wokół Jeziora Maltańskiego – 10,8 km albo 3 pętle – 16,2 km) uczestnicy będą mogli sprawdzić swoją aktualną formę i poprawić dotychczasowe osiągnięcia na tym dystansie. Dla 20 najlepszych biegaczy w 4 różnych kategoriach przewidziano nagrody rzeczowe. Każdy bieg z cyklu Malta Ski Endu Winter Run posiada swój niepowtarzalny charakter. Osoby, które wystartują we wszystkich trzech wydarzeniach, zdobędą komplet różnorodnych pakietów startowych i medali – mówi Wojciech Kruczyński, organizator biegu – Każda z koszulek startowych ma inny jaskrawy kolor, dzięki czemu może okazać się przydatna nie tylko podczas zawodów, ale również zwiększyć bezpieczeństwo i widoczność przy okazji codziennych treningów – dodajei.

Po dotarciu do mety, w ramach współpracy z Malta Ski, poznańscy triathloniści, biegacze i kibice będą mieć kolejną szansę na integrację oraz uzupełnienie straconych kalorii przy ognisku. Zawody są zatem nie tylko treningiem przed Poznań Triathlon 2014, ale i możliwością spędzenia niedzieli wraz z całą rodziną na dobrej zabawie. Organizatorzy mają nadzieję, że Apres Run zachęci uczestników do wymiany doświadczeń i zaowocuje nawiązaniem wielu ciekawych znajomości. W końcu wszystkich zawodników łączy jedno – wspólna pasja do biegania.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz