POZnań

Lime zaczyna hulajnogowy sezon

E-hulajnogi Lime wracają do Poznania  Foto: materiały prasowe

Od najbliższego poniedziałku 26 lutego e-hulajnogi Lime wrócą do Poznania. Firma rozpoczyna swój już szósty sezon działalności w Polsce.

Jak informuje operator w ubiegłym roku dzięki przemieszczaniu się e-hulajnogami Lime, mieszkańcy Poznania uniknęli ponad 84 tys. podróży samochodem i dzięki temu zredukowali poziom CO2 o 130 t.

Obecnie firma operuje flotą ponad 23 000 pojazdów w naszym kraju. Sezon 2024 to szósty rok działalności Lime w Polsce. Z okazji powrotu, firma przygotowała dla mieszkańców Poznania specjalny kod rabatowy LIME2024PL – 10-minutowy, darmowy przejazd.

Aby rozpocząć swoją przygodę z e-hulajnogą wystarczy pobrać aplikację Lime (dostępną na urządzenia z systemem Android i iOS) oraz zeskanować znajdujący się na kierownicy kod QR i podążać za dalszymi instrukcjami. Lokalizację najbliższej e-hulajnogi można bardzo łatwo sprawdzić za pomocą mapy w aplikacji.

Od 1 kwietnia w obszarze Strefy Płatnego Parkowania i Śródmiejskiej Strefy Płatnego Parkowania należy parkować e-hulajnogi przy punktach hop&go.

Użyte w artykule zdjęcia: materiały prasowe

Tagi:

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz