POZnań

Letni WF w parku Starego Browaru

Joga, zumba, ćwiczenia dla przyszłych i świeżo upieczonych mam oraz jeszcze mało znany w Polsce lacrosse, to bezpłatne zajęcia sportowe, które czekają na poznaniaków przez całe lato w parku Starego Browaru. Start 2 czerwca.

Wszystkie zajęcia odbywać się będą w parku Starego Browaru od początku czerwca do końca sierpnia 2015. Czas trwania: 1 godzina. Bez zapisów i opłat.

wtorki, godz. 18:00 – JOGA

Kolejna edycja najpopularniejszych zajęć z cyklu „WF w parku”. Każdorazowo przybywa na nie około 100 osób w każdym wieku! Zajęcia przedstawiające różne odsłony tych doskonałych dla ciała i umysłu ćwiczeń prowadzą profesjonalne instruktorki z Centrum Szczęśliwego Człowieka Energia. Warto wziąć matę.

czwartki, godz. 18:00 – ZUMBA

Szalejący w rytm muzyki latino tłum ponownie wróci do parku Starego Browaru! Atmosfera prowadzonych przez wprawnych instruktorów z Magiel Fitness zajęć jest bardzo gorąca i pełna pozytywnej energii. Polecane osobom o dobrej kondycji fizycznej albo po prostu lubiącym tańczyć.

soboty, godz. 10:30 – zajęcia dla mam oczekujących i świeżo upieczonych

To nowość wśród zajęć sportowych w parku Starego Browaru. Ćwiczenia te dedykowane są kobietom w ciąży i chcącym wrócić do formy po porodzie. Celem zajęć jest złagodzenie dolegliwości bólowych kręgosłupa, poprawa funkcjonowania układu oddechowego i krwionośnego, wzmocnienie siły mięśni i dbałość o dobrą formę. Mają one także znaczenie psychologiczne, jakim jest zwracanie uwagi na potrzeby kobiet w tym niezwykłym momencie życia. Zajęcia poprowadzą instruktorzy z Centrum Opieki Okołoporodowej i Wczesnodziecięcej Mamutek, którego misją jest propagowanie idei nowoczesnego rodzicielstwa. Oprócz szkoły rodzenia, centrum towarzyszy mamom po powrocie z noworodkiem do domu oraz prowadzi liczne zajęcia dla rodziców oraz dzieci w wieku 0-3 lat.

Dodatkowo w co drugą sobotę o godz. 10:30, począwszy od 6 czerwca, będzie można wziąć udział w warsztatach i treningach mało jeszcze znanego w Polsce sportu lacrosse, które poprowadzą członkowie pierwszego polskiego klubu tej popularnej dyscypliny, Poznań Hussars.

WF w Parku - zajęcia jogi. Lato w mieście by Stary Browar

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz