Lech Poznań – Zagłębie Lubin 1:2 (0:0)

2. kolejka Ekstraklasy - Lech Poznań - Zagłębie Lubin  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter
najlepsi kibice na świecie

Przerwa zimowa dobiega końca i ponownie rozpoczyna się walka o mistrzostwo Polski. Jutro okaże się czy Lech pod wodzą Adama Nawałki będzie skuteczniejszy niż jesienią. Rywal nie będzie łatwy, bo do poznania przyjeżdża Zagłębie Lubin, z którym jesienią Kolejorz przegrał.

Nasz cel jest jednak jeden: udanie zrewanżować się drużynie z Dolnego Śląska. Z Twoim wsparciem z trybun o zrealizowanie tego planu będzie o wiele łatwiej!

1 - 2

KGHM Zagłebie Lubin

• 22:30 Dziękujemy za udział w relacji i zapraszamy do kolejnych!
  • 22:28 Znowu Lech zagrał chyba nieco jak zwykle. Pierwsza połowa ospała, a druga momentami lepsza. Jednak nie na tyle by wygrać. Cóż nikt nie mówił, że Adam Nawałka sprawi, że dzisiaj Lech wygra. Ale chyba każdy kibic po cichu na to liczył.
  • 90+3 Koniec meczu!
  • 90+3 Bramka dla Zagłębia! Dąbrowski zagrał piłkę piętą do Vujadinović, który głową skierował piłkę do siatki. Wynik meczu 1:2!
  • 86' Janicki ukarany kartką.
  • 86' Burić świetnie broni rzut karny w wykonaniu Starzyńskiego!
  • 84' Po konsultacji VAR karny dla Zagłębia!
  • 79' Burić spokojnie łapie uderzenie Jagiełły.
  • 75' Starzyński pokonuje Burića i doprowadza do remisu.
  • 70' Lech: Jevtić za Jóźwiaka
  • 65' Gytkjaer pakuję piłkę do bramki! Lech prowadzi 1:0!
  • 63' Forenca świetnie broni!
  • 51' Slisz ukarany kartką.
  • 45' Zaczynamy drugą część spotkania.
  • 45+1 Koniec pierwszej części meczu.
  • 45' Kopacz ukarany kartką.
  • 44' Tuszyński pudłuje z około 3 metrów.
  • 44'
  • Janicki marnuje okazję do zdobycia bramki.
  • 41'
  • 32' Tuszyński upadła na murawę. Na szczęście po chwili niepewności okazję się, że zawodnik wrócił do gry.
  • 30' Jóźwiak marnuje dobrą okazję strzelecką.
  • 27' Jóźwiak faulowany. Długo nie podnosił się z boiska ale wygląda na to, że jest już wszystko dobrze.
  • 20' Zagłebie znowu dobrze rozgrywa ale znowu brakuje wykończenia.
  • 14' Lechita faulowany tuż przed polem karnym Zagłębia. Piłka wrzucona pole karne gdzie De Marco minimalnie chybił strzelając głową.
  • 8' Gytkjaer przegrał pojedynek z bramkarzem.
  • 7' Burić przejmuje piłkę w polu karnym. Koniec akcji gości.
  • 4' Rogne brzydko fauluje i będzie na cenzurowanym. Równie ostro upomina zawodnika sędzia.
  • 3' Piersza groźna akcja gości w polu karnym Burića. Brak wykończenia ratuje Lecha.
  • 0' Tuszyński rozpoczyna spotkanie.
  • 20:12

Czy zmiany w zespole poznańskim przyniosą oczekiwane rezultaty?
  • 20:10 Dzień dobry. Po przerwie zimowej wracamy na stadiony Ekstraklasowe. Dzisiaj przy Bułgarskiej Lech podejmie Zagłębie Lubin.

Użyte w artykule zdjęcia: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter