Sport

Lech gra we Wrocławiu

10. kolejka T-Mobile Ekstraklasy - Lech Poznań - Górnik Zabrze  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

Maraton wyjazdowych spotkań Lecha trwa. Po Fiorentinie, Legii i Zagłębiu Lubin przyszedł czas, by podopieczni Jana Ubrana pojechali do Wrocławia gdzie czeka na nich notowany tylko dwa oczka wyżej w tabeli Śląsk.

Mecz ze Śląskiem jest dla nas bardzo ważny, ponieważ jutrzejsze zwycięstwo da nam kontakt z zespołami, które są tuż nad strefą spadkową. To na pewno da więcej pewności siebie piłkarzom, którzy w końcu uwierzą, że możemy zrealizować swoje cele – mówi Jan Urban, trener Lecha Poznań.

Trener Kolejorza nie będzie mógł skorzystać z usług kontuzjowanego Dawida Kownackiego oraz Marcina Robaka, a także pauzującego za żółte kartki Barrego Douglasa. Reszta poznańskiej drużyny jest gotowa do gry.

Tadeusz Pawłowski, trener Śląska Wrocław, będzie mógł wystawić przeciwko Lechowi najsilniejszą jedenastkę jaką dysponuje. Jedynym, który nie może wystąpić w Poznaniu jest Mateusz Machaj, który niedawno doznał urazu więzadła kolanowego.

Spotkanie 14. kolejki Ekstraklasy odbędzie się już jutro na Stadionie Miejskim we Wrocławiu poprowadzi jest sędzia Marcin Borski. Mecz rozpocznie się o godzinie  20:30.

25. kolejka T-Mobile Ekstraklasy - Lech Poznań - Legia Warszawa (najlepsi kibice na świecie)

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz