K U L T U R A

Ławeczka Smolenia – odsłonięcie już w piątek!

Rybaki ławeczka Smolenia  Foto: Tomasz Dworek

Odsłonięcie pomnika – ławeczki Bohdana Smolenia nastąpi na skwerze u zbiegu ulic Rybaki i Strzałowej odbędzie się w najbliższy piątek. Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji w programie: Poznań Comedy Show!

Od godzinie 21:30 na scenie wystąpią: kabaret Czesuaf, Kabaret Czołówka Piekła, Klub Szyderców BIS, Marcin Samolczyk, Grupa MoCarta, Krzysztof Daukszewicz, Jagoda Borowiak, Łukasz Ból, Anna Wólczyńska, Lech Faron, Jakub Kaczmarek.

Rybaki ławeczka Smolenia Foto: projekt Piotr Socha

W finale kibice Lecha Poznań zapalą flary od ulicy Kościuszki, wzdłuż ulicy Rybaki do skweru. Na placu przed skwerem wystąpi Teatr Ognia BOHEMA. W czasie ich spektaklu pomnik Bohdana Smolenia zostanie odsłonięty przez spalenie. Fabryka Wrażeń na niebie poinformuje świat o wydarzeniu, a artyści zaśpiewają piosenkę „Łatwopalni”. Planowane zakończenie imprezy o godzinie 23:00

Impreza będzie transmitowana na żywo na stronie facebookowej Miasta Poznania facebook.com/Poznan/

Od godziny 20:00 do 23:00 zamknięte zostaną ulice w obrębie skweru. Na ten czas wprowadzona zostanie czasowa zmiana organizacji ruchu.

W Kalendarium Poznańskim przypominamy doskonały skecz z panią Pelagią: http://www.lepszypoznan.pl/2021/06/09/kalendarium-poznanskie-9-vi.html

Rybaki ławeczka Smolenia Foto: Tomasz Dworek
Użyte w artykule zdjęcia: Tomasz Dworek, projekt Piotr Socha

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz